Ikonų paaiškinimai

8000 alpha HybridST

Pasaulis tampa vis labiau skaitmenizuotas: išmaniosios technologijos tampa neatsiejamos nuo daugelio dalykų ir tampa mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Dabar megaSun taip pat skelbia skaitmeninį amžių soliariumų pasaulyje su savo intuityviai valdoma naujove – 8000 alpha HybridST.

7900 alpha deluxe

Tarp profesionalių soliariumų megaSun alpha deluxe  serija stebina savo elegantišku dizainu ir išskirtinėmis savybėmis. Puikiai derantis su soliariumo studijos interjeru megaSun 7900 alpha deluxe žavi savo prababngiu chromo dizainu ir puikiai suderintais spalvų atspidžiais.

7000 alpha hybridSun

Būkite stiprūs!
Naujoji 7000 serija aprūpinta pureSunlight ir smartSunlight lempomis, kurios suteikia klientui idealų įdegį ir gražų odos atspalvį. “Inteligent Control System” leidžia lengvai ir greitai koreguoti soliariumo nustatymus, be techniko įsikišimo. Jūsų klientai taip pat lengvai galės nusistatyti norimas komforto funkcijas.

7000 alpha beautySun

Būkite gražūs!
SmartLight technologija apjungia saulės ir raminančią grožio šviesą – vienoje naujoviškoje aukšto slėgio lempoje. Rezultatas ypač malonus ir švelnus įdegis ir gražus odos tonas. Sistemoje yra hibridinių aukšto slėgio lempų, specialiai padengtų filtrų stiklų ir reflektorių, užtikrinančių gražų ir ilgalaikį įdegį. Raudono spektro šviesa ramina odą. “Intelligent Control System” leidžia greitai reduliuoti daugelį nustatymų, be techniko įsikišimo.

7000 alpha smartSun

Būkite protingi!

Protingas balansas tarp intensyvios saulės ir raminančios grožio šviesų. Patentuotos smartSunlight lempos savyje suderina savyje keturis šviesos spektrus tam, kad jūs gautumete gražų ir intensyvų įdegį, būtų gaminama daugiau vitamino D, stimuliuotų kolageno gamybą, taip pat suteiktų sveiką odos atspalvį. „Intelligent Control System“ leis jums lengvai reguliuoti soliariumo nustatymus, be techniko įsikišimo. Jūsų klientai taip pat bus patenkinti, galėdami lengvai reguliuoti komforto funkcijas.

7000 alpha extraSun

Būkite ypatingi !

Naujasis extraSun garantuoja extravagantišką deginimosi patirtį. pureSunlight ir etraSunlight lempos skleidžia intensyvią saulės šviesą su didesniu UVB procentu. Tai įtakoja pedidintą odos pigmentaciją ir vitamino D gamybą. . „Intelligent Control System“ leis jums lengvai reguliuoti soliariumo nustatymus, be techniko įsikišimo. Jūsų klientai taip pat bus patenkinti, galėdami lengvai reguliuoti komforto funkcijas.

OPTIMA alpha deluxe

Nereikia net sakyti, kad šis soliariumas suderina šviesos privalumus ir garantuoja tobulą odos atspalvį. Deka puikiai tarpusavyje suderintų pureSunlight lempų ir beautyBoosters diodų, Optima siūlo tobulą įdegį ir patrauklią išvaizdą.

6900 alpha deluxe

Naujasis 6900 alpha deluxe pats išmaniausias soliariumas savo klasėje. Elegantiškas dizainas, tobula ergonomija, patentuotos technologijos ir individualūs nustatymai garantuoja mėgstamą įdegį vos vieno mygtuko paspaudimu.

6800 alpha hurricane

Needless to say that it combines all the advantages of light and guarantees the perfect complexion. Thanks to the sophisticated interplay of pureSunlight lamps and beautyBoosters, the Optima offers a perfect tan and an attractive appearance.

6700 alpha

This stroke of genious has never been that favorable. The 6700 alpha provides the maximum of technology, comfort and first class at an unbeatable price-performance ratio. This is luxury at a price made for starters!